Rozcestník studia:

Nahrávání audioknih
Zvukové nahrávací studio


Nahrávací studio     

Studio Rezie s logem


Dolphin Sonic Studio
 
je nahrávací studio, které splní požadavky hudebních skupin a projektů. V dnešní době je plno projektů či interpretů, u kterých by stálo za to, aby se jejich tvorba rozšířila mezi posluchače. Studio se nachází v přírodě v malé vesnici, kde je možno načerpat sílu na nahrávání. Jako hudebník jsem ze zkušeností zjistil, co hudebníkům ve studiu a na podiích nejvíc pomáhá ke klidnému a pohodovému výkonu. Je to POHODA a ta se skládá z maličkostí. A jsou-li tyto maličkosti všechny v pořádku, tak i celek a výsledek stojí za to. Proto Vám Dolphin Sonic Studio nabízí i ubytování a občerstvení (kafe, čaj, běžné typy svačin a jedno jídlo hlavní denně). Toto vše nabízí studio v ceně nahrávání. Tato cena je 2400,-- za pronájem jednoho nahrávacího dne (bez ohledu na to, kolik hodin má). Osobně nemám rád hodinovou sazbu, proto jsem zvolil tuto variantu ceny za den, protože Vy hudebníci nemusíte řešit, za kolik hodin budete mít svůj part nahraný a tím samozřejmě eliminujeme zbytečný stres, a ten dle mého názoru, do studia nepatří...

 nahrávací místonost s logem Rec room 2 s logem


Zaměření Studia

Hudební tvorba:

Kompletní nahrávání hudební tvorby hudebních nástrojů, zpěvů všech druhů.

Podpora umělců v začátcích: Jako dlouholetý hráč na bicí a řadu hudebních nástrojů,jsem tyto zkušenosti vložil do filozofie Dolphin Sonic Studia

Máte-li strach vyjít s tvorbou mezi posluchače? V Dolphin Sonic Studiu nemusíte..... Určitě jsme si každý prošli začátky a obavami (i já jsem si tím prošel), zda-li naše tvorba se bude posluchačům líbit a zda-li jim má co sdělit. Součástí pobytu ve studiu jsou i konzultace, které mají za úkol ujasnit si představu o tom, co vlastně chcete Vaší tvorbou posluchačům sdělit, jaké jsou hlavní emoce, které má nahrávka přenášet a také jaké výsledné emoce si má posluchač po poslechu odnést. Můžeme rozebrat i Vaše texty, a z toho pak správně naladit Vaše emoce, než půjdete před mikrofon (je to ohromně znát, když emoce Vašich textů souhlasí s emočním rozpoložením, když stojíte za mikrofonem......).


- - -

Nahrávání audioknih:

Jelikož je dnešní doba více uspěchaná, tak lidé rádi mají zvukové nahrávky svých oblíbených knih a textů ( poslech v autě, před spaním, u vaření:-) ).

Nahrávájí se mluvené texty - pohádek, moudrých starých knih a textů, či Vašich básniček a povídek. Prakticky cokoliv, co by si zasloužilo zvukovou podobu.

Detaily ZDE

- - - 

MIX - MASTERING Vašich nahraných stop:

Ve studiu provádím mix (vylazení mezi jednotlivými nástroji Vašich nahraných stop) a MASTERING (finální úprava zvukové nahrávky).

- - - 

Tvorba a úprava videí, fotografií, obalů na CD.


Vybavení studia:

Seznam hardware a software:

Hardware:

Mixážní pult1: Dynamix 3000 -  Analog
Mixážní pult 2: Ross Systems RCS-1602 - Analog
Nahrávací zařízení digital: Tascam US 16x08 - analog i digital
Nahrávací zařízení analog pásek: Technics RS-BX501

 Ve studiu je možnost si udělat i analogový záznam na pásek technikou "Real 2 Real"

Di box - Ultra DI PRO - 4 channel

Mikrofony:

Shure SM57 - nástrojový mikrofon - nejpoužívanější na podiích a ve studiích (aneb osvědčená kvalita)
AKG C214 - legendární klasika na zpěv a mluvené slovo
MXL 990 - klasické kytary a nástroje
The t.bone SC 400 - klasické nástroje, kytarová komba atd.
Sada na Bicí Superlux - kompletní sada na nahrávání bicích

Software:

Cubase, Studio One


Jaká bude cena za kompletní služby včetně ubytování a noclehu?

Cena je 2400,- za jeden nahrávací den

V ceně budete mít - kafe, čaj a malé občerstvení v průběhu celého nahrávacího dne. V nabídce bude i jedno hlavní jídlo denně (konzultace předem - jelikož jsem vegetarián, tak vařím bezmasou stravu. Není však problém si zde uvařit či ohřát jídlo dle Vaší chuti).

Rezervace termínů a Vaše dotazy zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Další služby studia:

 Výuka základů hry na hudební nástroje:

Studio také nabízí výuku základů hry na hudební nástroje: bicí, kytary, perkuse, basy atd..(všechny nástroje jsou ve studiu k dispozici).  Zejména na co se specializuji, je výuka podstaty tempa, hry s metronomem.

" Metronom je potřeba do doby, než se sami stanete metronomem" 

Cena: 300,-  za jednu výukovou hodinu


 Kontakt:

email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lokalita studia: Bečov nad Teplou - Dolní hluboká

Mobil 1: 605105235

v případě nedostupnosti kvůli signálu, volejte mobil 2
Mobil 2: 776032995

whatsup: 776032995


Projekty STUDIA:

CD Meditace s delfíny: Relaxační meditační CD na harmonizace energetických center.

prodej v partnerském Eshopu