výuka hry na bici


Dolphin Sonic Studio
 
Vám nabízí službu výuky hry na Elektronické bicí a perkuse. Zajímá Vás tento nástroj, a chtěli by jste pochopit a naučit se základy na tento hudební nástroj? 

Jakou dlouholetý hráč na bicí nástroje Vám předám zkušenosti z praxe, které Vám pomohou proniknout do tajů a podstaty tohoto nástroje. 

Výuka probíhá metodou hry a improvizace, což je základem radosti ze hry a hudby jako takové. Nepřistupuji k výuce formou hledání a odstraňování chyb. Chyby jsou naopak největším pomocníkem a odrazovým můstkem k rozvoji dovedností.

Jako základem pozadí hry na bicí nástroje je metronom. Často se říká, že je největší překážkou každého hráče na bicí. Avšak ze zkušenosti vím, že tomu tak vůbec být nemusí, pokud se k výuce přistupuje formou hry. Hudba musí být stále zábavou a ne povinností...

Naučím Vás základům dělení tempa, rytmu a celkové podstaty rytmu v hudbě. Používám také výuku formy hry s Vašimi oblíbenými skladbami, do které Vás naučím bicí. Je to perfektní metoda, která výborně podporuje radost ze hry.

Pokud Vás hra bicí nástroje zajímá, přijďte se nezávazně do studia podívat a vše Vám rád osobně vysvětlím.

"HESLO VÝUKOVÝCH HODIN: STRES DO HUDBY NEPATŘÍ..."


Cena:

500,-  za jednu výukovou hodinu


 Kontakt:

email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lokalita studia: Bečov nad Teplou - Dolní hluboká

Mobil 1: 605105235

v případě nedostupnosti kvůli signálu, volejte mobil 2
Mobil 2: 776032995

whatsup: 776032995