Porody s delfíny

dolphin and baby  porody s delfíny  

Již od pradávna byly porody tajuplnou skutečností, která otevírala řadu otázek ve vědomí lildské populace.

Jedním z elementů, kteří mají co do této tématiky říci, jsou přátelé z delfíní říše. Tyto bytosti se nyní ukazují jako velcí znalci porodních procesů a již často pomáhají rodičkám při porodu. Paradoxem je, že tyto ženy prezentují zkušenosti jako nejnádhernější zážitek v životě. Svými sonary delfíni umí vysílat léčebné frekvence, které jsou schopny aktivovat chemické a psychické procesy v těle matky a dítěte. Tyto procesy velmi napomáhají hladkému a přirozenému průběhu porodu. Je to celkem na pováženou, že máme dva druhy rodiček. Jedny, které mají porod jako nejhorší zážitek v životě a druhé, které často zažívají "kosmický orgasmus" a nejnádhernější zážitek v jejich životě (také pak i logicky v životě dítěte).

Co nám tím chtějí delfíni říci?

Prostředí a okolní vjemy při porodních procesech jsou OBROVSKY důležitou součástí porodu!!! Vše v okolí rodičky jsou frekvence, a ty něco vyzařují. Jedná se o barevné provedení prostředí, akustika okolí, styl hudby, či ticha (každá rodička a dítě vyžaduje něco jiného) a hlavně přístup přítomných porodních asistentů a doktorů. Chtějí nám hlavně tímto říci, že dnešní prostředí, ve kterém se rodí, je velmi stresující, co se psychického vjemu rodičky a dítěte týče. Komu by se také líbilo mezi bílými zdmi, v tichém prostředí se zvuky ostrých nástrojů a v časovém presu, že za chvíli přijde na řadu další..tak honem šup šup ven, jinak dáme císařský řez....Kdo by z toho nebyl ve stresu? A právě tento stres zamezuje hladkému průběhu porodu!!!! Neprodukuje se oxytocin, který je nutný pro kontrakce, a porod ja zastaven....Toto rozhodně císařský řez nevyřeší!!! Delfíni radí - podívejte se lidé spíše na zdroje a příčiny, které ruší přirozené pochody těla....není třeba zasahovat (pokud nejde o ohrožení života matky a dítěte)....Každá žena a dítě ví naprosto přesně, jak má porod probíhat!!! Příroda a architekti přírody již v základu nastavili porod v jeho nejhladčí formě, a proto jakékoliv vzdalování od těchto prazákladů je cestu zpět a jen to ztěžuje porody jako takové.

Je to také i vzkaz dnešním mužům - Zamysleme se prosím nad tím, jak může mužské myšlení vědět něco o porodu??? Z principu přece nemůže - nikdy porodem neprošlo......

TEN NEJLEPŠÍ UČITEL MŮŽE BÝT JEN TEN, KDO PROŠEL TÍM, CO UČÍ.....

Muži a moderní medicína by měli být pouze jako podpora, když jde o život matky či dítěte. Hlavní dozor nad porodem by měli mít porodní asistentky a hlavně ŽENY, které jediné mohou rozumět tomu, co se při porodu děje v těle rodičky.

Zde je rozhovor s Myers Estelle, která se aktivně podílí na porody s delfíny.

 

Podpora porodních domů v ČR - pojďme změnit porodnictví v ČR

atstoji logo