Aktuální informace:

21.12.2020 / 19:22 ČR - Nejdůležitější celosvětová meditace v dějinách lidstva na podporu konečné změny na Zemi a ukotvení věku vodnáře.

- - -  
Očkování???

Chcete nechat očkovat sebe, své děti a své blízké??? 

www.stopworldcontrol.com

VIDEO - K zamyšlení o té prapodivné VĚCI , která tu prý mezi námi lítá. Jak to s ní je???

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--- VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH STUDIA DOLPHIN ---

Dolphin sonic studio youtube768432

O studiu DOLPHIN

Název měl být původně český, ale toto slovo bylo již na internetu zabrané:-). Slovo studio bylo myšleno spíše, jako místo či soubor činností, které jsou součástí těchto stránek, a které nás baví.

První činností, kterou se studio zabývá je projekt vizualizace zvuku na přístroji Cymascope. Jde vlastně o přístroj, který je schopný ukázat, co zvuk dělá s vodou. Dokonce je schopen ukázat doslova GEOMETRII ZVUKU. Díky moderní technice jsme schopni tyto zvukové projevy schopni zachytit jak ve fotoformátu, tak i videoformátu. Videoformáty jsou schopny zachytit průběh jakékoliv skladby a opravdu výsledky jsou úžasné. Fotoformáty jsou schopné krásně zachytit podobné obrázky, jako kdysi známý Masaru Emoto, který fotografoval zmrzlou vodu.

Dalším zaměřením je tvorba meditačních CD založených na nových poznatcích o čakrách a energetickém poli člověka. Tyto meditační CD jsou hravou tvorbou, která má za úkol zpříjemnit náš relaxační čas a pomoci tělu k regeneraci.